Dinsdagmiddag vertrok ik samen met Bart Gerrits naar Boedapest waar ik in de avond aankwam bij het hotel. Aangezien ik in het hoofdtoernooi stond, begonnen de wedstrijden voor mij pas op donderdag.
Mijn eerste single was pas tegen de avond tegen de Pool Pogalski. Mijn eigen coach Ron Daniëls was woensdagavond geland, dus we waren klaar voor de wedstrijd. Ik heb weer eens gemerkt hoe belangrijk het is om samen met een coach zo'n toernooi te doorleven. Wanneer Ron en ik samen zijn, ontstaat er een extra dimensie, doordat niet alleen ikzelf, maar ook Ron helemaal in de wedstrijd gaat zitten. Ik weet precies wat Ron bedoelt en Ron voelt perfect aan wat er op de baan gebeurt en wat er met mij gebeurt. Ron weet namelijk als geen ander waar ik mee bezig ben en ik weet als geen ander wat hij allemaal van mij weet en wat zijn kwaliteiten zijn als coach.
Lees de rest van dit verslag op Eriks website.
Reacties 2
Als je er over denkt dan zou de BNL selectie direct afscheid moeten nemen van Saber Afif, heeft in de afgelopen eredivisieweekenden van de niet-selectieleden Dennis van Daalen de Jel en Robert Kwee verloren ... en zit bovendien zelf in de selectie.
Het klinkt misschien hard en Erik is alleen maar het beste toe te wensen, maar alle mooie verhalen en excuses ten spijt, zijn het wel de harde feiten dat hij er al in de 2e ronde is uitgevlogen en al 3 maal op rij van niet-selectie spelers heeft verloren die max. 2-3x per week trainen.
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.