Het nut van een goede coach

De week begon met een rustige maandag en dinsdag. Dit had ik expres gedaan om mezelf goed voor te bereiden en wat rust te gunnen voor de Hungarian International.

Dinsdagmiddag vertrok ik samen met Bart Gerrits naar Boedapest waar ik in de avond aankwam bij het hotel. Aangezien ik in het hoofdtoernooi stond, begonnen de wedstrijden voor mij pas op donderdag.

Mijn eerste single was pas tegen de avond tegen de Pool Pogalski. Mijn eigen coach Ron Daniëls was woensdagavond geland, dus we waren klaar voor de wedstrijd. Ik heb weer eens gemerkt hoe belangrijk het is om samen met een coach zo'n toernooi te doorleven. Wanneer Ron en ik samen zijn, ontstaat er een extra dimensie, doordat niet alleen ikzelf, maar ook Ron helemaal in de wedstrijd gaat zitten. Ik weet precies wat Ron bedoelt en Ron voelt perfect aan wat er op de baan gebeurt en wat er met mij gebeurt. Ron weet namelijk als geen ander waar ik mee bezig ben en ik weet als geen ander wat hij allemaal van mij weet en wat zijn kwaliteiten zijn als coach.

Lees de rest van dit verslag op Eriks website.

WhatsApp X

Betrokken spelers

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Het zwarte gat van Badminton Nederland

Het zwarte gat van Badminton Nederland

De nieuwe wereldtoppers hebben geen smartphone

De nieuwe wereldtoppers hebben geen smartphone

What is the future of talent in badminton?

What is the future of talent in badminton?

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open