Erik Meijs: 'Op naar Kroatië!'

Vorige week en het begin van deze week heeft in het teken gestaan van flink bikkelen. Ik heb een groot aantal intensieve trainingen afgewerkt bij de diverse trainers met wie ik samenwerk en dat ging heel lekker moet ik zeggen.

Vorige week ben ik ook nog een dagje gaan kijken in Mülheim bij de German Open. Vorig jaar heb ik daar nog aan mee gedaan, maar hoewel ik nu een stuk hoger sta op de internationale ranking, reikte ik dit jaar zelfs niet tot de kwalificatie en bleef ik op de wachtlijst hangen. Erg jammer, maar niks aan te doen en in elk geval heb ik mooie potten gezien in de herensingle en weer goed kunnen bekijken in welke richting het spel zich beweegt.

Morgen vertrek ik naar Zagreb om deel te nemen aan de Kroatian International. Dit is een international series toernooi en ook dit toernooi is weer stevig bezet, dus ik zal moeten starten in de kwalificatie. Deze keer zal mijn coach Ron Daniëls er ook bij zijn, mede dank zij de steun van de 'Vrienden van Erik Meijs'.

Lees de rest van Eriks verhaal op zijn website.

WhatsApp X

Betrokken spelers

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Het zwarte gat van Badminton Nederland

Het zwarte gat van Badminton Nederland

De nieuwe wereldtoppers hebben geen smartphone

De nieuwe wereldtoppers hebben geen smartphone

What is the future of talent in badminton?

What is the future of talent in badminton?

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open