clubzoeker

Drie Nederlandse mixkoppels door op Swiss Open

Drie Nederlandse mixkoppels door op Swiss Open

Op dag twee van de Swiss Open wisten drie Nederlandse koppels zich in het gemengddubbel te plaatsen voor de volgende ronde. Verder was er ook succes voor onder andere Eric Pang.

SportSport

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Samantha Barning en Jorrit de Ruiter wonnen in de eerste ronde met 21-15 en 21-11 van het Taiwanese koppel Lu en Chang. Ruud Bosch en Selena Piek bereikten de tweede ronde door Sergey Lunev/Evgenia Dimova uit Rusland in drie games te verslaan. Ook Jacco Arends en Ilse Vaessen plaatsten zich ook voor de volgende ronde door Gaetan Mittelheisser en Emilie Lefel uit Frankrijk met 19-21, 21-17 en 21-15 te kloppen.

Eefje Muskens en Samantha Barning versloegen in het vrouwendubbel Cheng en Hsieh uit Taiwan met 18-21, 21-17 en 21-19. Selena Piek en Iris Tabeling waren een maatje te groot voor Herzig en Pelling (Zwitserland) met 21-14 en 21-11.

Patty Stolzenbach werd helaas uitgeschakeld. De als achste geplaatste Yeon Ju Bae was met 21-11 en 21-12 te sterk. Eric Pang zette het Deense talent Viktor Axelsen aan de kant met 16-21, 21-18 en 21-17 en stoomde daarmee door naar de derde ronde.

Jelle Maas en Jacco Arends hadden veel moeite met het Zwitserse/Bulgaarse duo Boesiger/Makarski, maar wonnen hun partij in drie games. Koen Ridder en Ruud Bosch verloren in de openingsronde van het mannendubbelspel met 21-10 en 22-20 van Sheng Mu Lee en Chia Hsin Tsai uit Taiwan. Ook Dave Khodabux en Jorrit de Ruiter liggen al uit het toernooi. De Britten Chris Adcock en Andrew Ellis waren met 21-7 en 22-20 te sterk.

Klik hier voor de Swiss Open.

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!