US Open: Piek en Arends verslaan Blair en Bankier

Natuurlijk altijd leuk om de oud Europese Jeugdkampioenen van 2009 weer gezamenlijk als mix terug op de baan te zien.

Natuurlijk helemaal feest als zij dan in hun openingsronde op de Yonex OCBC US open GPG 2013 hun eerste ronde mixdubbel winnen van het gerenommeerde Schotse koppel Robert Blair en Imogen Bankier. De eerste game werd nog wel door de Schotten met 16-21 gewonnen, echter daarna namen de oud Duinwijckers het heft in handen. In de 2e game werd het 21-17 en in de 3e game gaven Bankier en Blair het bij 11-4 op.

Ook Koen Ridder was met zijn Franse partner Laura Choinet succesvol in de openingsronde van de mixdubbel. Zij versloegen de Amerikanen Dean Schoppe/Jennifer Yee met 21-10 en 21-1.

Eric Pang was vandaag helaas minder succesvol. De nummer 10 geplaatste Nederlander verloor met 21-10 en 21-11 van de Tsjech Petr Koukal.

De rest van de Nederlanders, met uitzondering van Jorrit de Ruiter en Samantha Barning (walkover in mix), gaat vanavond nog de baan op.

Klik hier voor het toernooi..

WhatsApp X

Betrokken spelers

Wat vind je van dit artikel?

Reacties 2

David

Kwestie van Pieken voor Selena. Mooi gedaan. En wie was destijds de briljant geest om die twee niet meer met elkaar te laten mixen

Dagmar de Jonge

Een wereldprestatie, Selena en Jacco.
Is Petr als pupil beter dan zijn leraar Dicky? Jammer Eric.

Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.

Meer over dit onderwerp

Eric Pang over zijn Duitse jaren, de gemiste ‘challenge’ en een mogelijke terugkeer

Eric Pang over zijn Duitse jaren, de gemiste ‘challenge’ en een mogelijke terugkeer

Selena Piek en Robin Tabeling op jacht naar hattrick bij Yonex Dutch Open 2024

Selena Piek en Robin Tabeling tegen Zuid-Koreaanse wereldkampioenen in Parijs tijden Olympische Zomerspelen

Selena Piek en Robin Tabeling tegen Zuid-Koreaanse wereldkampioenen in Parijs tijden Olympische Zomerspelen

Robin Tabeling en Selena Piek gekwalificeerd voor Olympische Spelen 2024 in Parijs

Robin Tabeling en Selena Piek gekwalificeerd voor Olympische Spelen 2024 in Parijs