Extreem weer op Oro

We hebben een zeer speciale dag gehad vandaag op Oro met extreem noodweer. Renske kwam voor het eerst rennend naar mijn huis, omdat er in de tuin zeven bomen omvielen en ze het geluid elke keer hoorde.
Het huis kraakte en dakpannen vlogen van het dak. Ook mijn huis kwam niet zonder schade door het noodweer. We hebben versterkingen moeten maken zodat het afdak van het terras op zijn plaats bleef. Ook al zeggen ze nu op TV dat het ergste over is, het voelt niet zo. Een half uur geleden ben ik nog wat inkopen wezen doen en overal lagen bomen over de weg, huizen waren onder vallende bomen gekomen, boten zijn los geslagen en er is gewoon enorme schade overal.
Zowel mijn huis als dat van Renske heeft schade opgelopen aan het dak en we hebben dus ook wat water schade omdat het dak lekt. Geloof het of niet, maar ik ben wel even bij de hal wezen kijken ook al wordt het afgeraden. Ik wilde weten of we morgen konden trainen. Op dit moment zitten we naar de extra nieuwsuitzendingen te kijken op TV. En de wind huilt letterlijk nog rond het huis. Er is geen verbinding meer met het vasteland want de ferry's varen niet meer. Renske weet nog niet of ze straks in haar eigen huis durft te slapen, dus we gaan een gezellige avond tegemoet.
Het is meer dan 20 jaar terug dat er een storm zoals deze is geweest en door Facebook is er enorm veel bekend van wat er gebeurt rondom en in het land. Zo zitten er 400 mensen vast in vliegtuigen op het vliegveld omdat de deuren niet geopend kunnen worden, duizenden mensen zitten vast in treinen die er nu al zeker van zijn dat ze vanavond niet thuis zullen komen.
Op dit artikel berust auteursrecht: neem de tekst en afbeeldingen niet over zonder schriftelijke toestemming van badmintonline.nl. Een weblink of QR-code naar dit artikel plaatsen op de website of in het clubblad van je badmintonclub mag natuurlijk wel.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025