Heren: Eric Pang (teamcaptain), Mark Caljouw, Jacco Arends, Jelle Maas, Jorrit de Ruiter.
Vrouwen: Soraya de Visch Eijbergen, Alida Chen, Selena Piek, Eefje Muskens, Samantha Barning, Iris Tabeling.
Nederland heeft zich in november 2014 via de kwalificatieronde in Slovenië met als tegenstanders Litouwen, de Faeröer Eilanden en Slovenië, eenvoudig als poulewinnaar weten te plaatsen voor het eindtoernooi.
Voor meer informatie kijk op: badmintoneurope.com.
Reacties 3
Laten we eerlijk zijn Mark is de vierde heer, maar goed dan heb ik weer vragen aan de bondscoach in de volgende bondsvergadering waar ze gaan proberen de afgevaardigde wijs te maken dat het allemaal niet met opzet was gedaan :-)
Mooie kans voor Caljouw als 2e heer. Maar Fransman en Meijs hadden ook een goeie optie geweest als 2e heer.
Leuk maar het slaat werkelijk helemaal nergens op, we hebben twee heren die VEEL hoger staan dan Mark. Misselijk makend beleid van BNL. Nog steeds een ziek beleid van uit Papendal.
Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.