Lianne Tan en Anders Antonsen winnen Victor Dutch International 2015

De koningsnummers van de Victor Dutch International 2015 in Wateringen werden op naam van Lianne Tan (BEL) en Anders Antonsen (DEN) geschreven. Voor Cheryl Seinen en Gayle Mahulette was er toernooiwinst in het damesdubbel.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Op de Victor Dutch International 2015 hebben Gayle Mahulette/Cheryl Seinen de titel in het vrouwendubbel op hun naam gezet. In de finale versloegen zij met 21-14, 23-21 hun landgenoten Lisa Malaihollo/Myke Halkema.
In het vrouwenenkelspel was de Belgische Lianne Tan met 21-17 en 21-18 net ietsjes te sterk voor Soraya de Visch Eijbergen.
De grote verrassing van dit toernooi vond plaats in het mannenenkelspel, de Deen Anders Antonsen, de regerend Europees jeugdkampioen met een WR 762, startte in het kwalificatietoernooi waar hij drie enkelspelen won. In het hoofdtoernooi versloeg hij de één na de andere geplaatste speler en versloeg vandaag in de finale met 21-11 en 22-20 de tweede geplaatste Yuhan Tan.
De titel in het mannendubbelspel ging naar Kasper Antonsen en Oliver Babic uit Denemarken. In de mixdubbel ging de titel naar de Denen Amanda Madsen en Kasper Antonsen.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over lianne tan
- Yuhan en Lianne Tan verlengen titel op BK badminton - De Standaard
- Soraya de Visch Eijbergen trekt zich terug uit Yonex Dutch Open 2016 - Christ de Rooij
- Broer en zus Tan maken zich op voor badmintontoernooi: trainen en rusten - Sporza
- Badmin-Tan Siblings - BWF
- Op naar Rio: Lianne en Yuhan Tan - TV Limburg