Carlton Eredivisie: Kwartfinalewedstrijden op 5 en 6 december

Carlton Eredivisie: Kwartfinalewedstrijden op 5 en 6 december

Op zaterdag 5 en zondag 6 december vinden de heenwedstrijden plaats van de kwartfinalewedstrijden in de Carlton Eredivisie. In een best-of- two serie zal worden uitgemaakt welke verenigingen zich weten te plaatsen voor de halve finales.

SportSport

Jij het nieuws, wij een tikkie!

De topper van dit weekend vindt plaats in Wateringen, waar Van Zundert/VELO zal spelen tegen BC Duinwijck. Van Zundert/VELO kent net als de nummer twee van de laatste competitie BC Duinwijck een sterk seizoen. Eerder speelde beide verenigingen al tegen elkaar en won Van Zundert/VELO ruim met 6-2 van de ploeg uit Haarlem.

Roosterse BC neemt het in eigen huis op tegen de huidige landskampioen BC DKC uit Den Haag. De nummer 3 uit poule B verloor in de competitie nog met 5-3 van de ploeg uit Den Haag. De andere Limburgse vereniging, BC Victoria, neemt het op tegen de nummer 1 uit poule B Qontent Almere. Qontent Almere is als enige vereniging nog ongeslagen deze competitie en won eerder op bezoek in Hoensbroek met 7-1.

Amersfoort gaat naar Amsterdam voor haar kwartfinale tegen BV Slotermeer. De nummer 4 uit poule B zal het niet makkelijk krijgen tegen de ploeg uit Amersfoort, die de eerste fase van de competitie als nummer 1 afsloten in poule A en waarvan eerder nog met 7-1 werd verloren.

Wedstrijden zaterdag 5 december 19.00 uur

  • Roosterse BC - BC DKC
  • BC Victoria - Qontent Almere

Zondag 6 december 13.30 uur

  • BV Slotermeer - Amersfoort

Zondag 6 december 14.00 uur

  • Van Zundert Velo - BC Duinwijck

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!