clubzoeker

DKC aan vooravond kwartfinale play-offs

DKC aan vooravond kwartfinale play-offs

Voor landskampioen Badmintonclub DKC breekt er een belangrijke week aan. Om de titel te prolongeren, moet het in de kwartfinale van de play-offs van de Carlton Eredivisie namelijk zien af te rekenen met het Limburgse Roosterse BC.

clubzoeker

Ken je BC Niton al?

In een uit- en thuiswedstrijd wordt bepaald welke ploeg zich plaatst voor de halve finale. Op zaterdag 5 december is het eerste duel in Limburg.

Wedstrijd 1 begint morgen (zaterdag 5 december) om 19.00 uur in de Albertzaal in Roosteren. Wedstrijd 2 begint zondag 13 december om 15.30 uur in sporthal 't Zandje in Den Haag.

In de nieuwe competitieopzet werden de tien clubs verdeeld over twee poules. In groep A deed DKC lange tijd mee voor de winst. Maar door een 6-2 nederlaag tegen BV Almere moesten de Hagenaars toch de koppositie afstaan aan BC Amersfoort. DKC eindige dus als tweede. Daarom zou de tegenstander in de kwartfinale de nummer drie uit poule B worden. Dat bleek dus Roosterse BC. Het team dat beide duels wint, gaat naar de halve finale. Mocht n van de wedstrijden in een gelijkspel eindigen, wordt er een 'golden game' gespeeld.

DKC en Roosterse BC stonden eerder dit seizoen al tegenover elkaar. In Roosteren nam de thuisploeg een 3-1 voorsprong. Toch trok de regerend landskampioen de partij nog naar zich toe met 5-3. Het zal dus zeker geen uitgemaakte zaak zijn dat DKC de volgende ronde bereikt.

De wedstrijd Roosterse BC - DKC wordt gespeeld op zaterdag 5 december in de Albertzaal in Roosteren. Adres: Eyckholtstraat 23, 6116 BR. Het duel begint om 19.00 uur.

De wedstrijd DKC - Roosterse BC wordt gespeeld op zondag 13 december in sporthal 't Zandje in Den Haag. Adres: Schimmelweg 202, 2524 XK. Het duel begint om 15.30 uur.

Spelers BC DKC: Mark Caljouw, Joran Kweekel, Thomas Wijers, Michiel Kruijt, Daisy Bommeleyn, Veerle Wijers en Marlies Baan. Coach: Leonard van Velzen.

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
DKC gaat op voor tweede landstitel

DKC gaat op voor tweede landstitel

Na 2013, 2015, 2017 en 2019 staan de badmintonners van DKC voor de vijfde keer in de finale om de landstitel. Alleen in 2015…

24 maart 2023

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

In gesprek met Jan Helmond: het schip Badminton Nederland dat van richting moet veranderen

Langere tijd geleden had ik een gesprek met Jan Helmond, voorzitter van Badminton Nederland. Één van de afspraken…

23 maart 2023

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Voeg ook jouw badmintonclub toe aan onze clubzoeker!

Op badmintonline.nl bieden we alle badmintonclubs in Nederland een clubprofiel aan, ook badmintonverenigingen die lid zijn van…

21 maart 2023

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Kwartfinale All England 2023 eindstation voor topbadmintonners Robin Tabeling en Selena Piek

Deze week nam een kleine selectie Nederlanders deel aan de Yonex All England Open 2023 in Birmingham, Engeland. Het is een BWF…

18 maart 2023

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!