ISBT Maastricht op 13-15 mei 2016 in Meerssen, Limburg

ISBT Maastricht op 13-15 mei 2016 in Meerssen, Limburg

Op 14, 15 en 16 mei zal dit jaar weer het Internationale Studenten Badminton Toernooi (ISBT) in Meerssen plaatsvinden!

Een mogelijkheid om twee dagen te badmintonnen en 's avonds te feesten met badmintonners uit heel Europa. Iedere student geïnteresseerd in badminton is welkom. Het thema van het ISBT dit jaar is 'chic up, shock down'.

Ben je een pro-badmintonner, of bak je er eigenlijk niks van? Het kan allemaal; iedereen is welkom want je kan je inschrijven voor verschillende categorieën (A,B,C,D). En omdat we volgens het Zwitserse laddersysteem spelen, ben je verzekerd van een heel weekend spelen tegen verschillende tegenstanders.

Je kiest twee categorieën uit mix, dubbel of enkel. Dubbel- en mixpartners worden willekeurig aan je gekoppeld voor de rest van het weekend.

Er zal geslapen worden in de sporthal, waar overdag de wedstrijden plaatsvinden. Ontbijt, lunch, avondeten (dit jaar heerlijk Indonesisch), het feest op zaterdagavond en een hoop plezier, is allemaal inclusief de prijs. Deelname kost 48 euro.

Meer informatie en inschrijven via isbt.nl. Hou onze facebook in de gaten voor de laatste updates. We hopen je in mei te kunnen verwelkomen op het ISBT. Mis het niet en schrijf je zo snel mogelijk in!

WhatsApp X

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open

Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open

Overtuigend begin Robin Tabeling en Selena Piek op hun laatste Yonex Dutch Open

Broederstrijd familie Koppen in kwalificatietoernooi Yonex Dutch Open

Broederstrijd familie Koppen in kwalificatietoernooi Yonex Dutch Open