Net op tijd (of eigenlijk nog te vroeg) voor meteen een competitiewedstrijd in de Bundesliga en een toernooi in Estland, dus het was afwachten hoe dit zou gaan. Ik was wel weer toe aan wat successen moet ik zeggen.
De Bundesliga wedstrijd ging gelukkig goed, waarbij ik zowel de single als de dubbel weer won. Het toernooi in Estland is ook erg goed gegaan zoals jullie hebben kunnen zien. In de eerste ronde kwam ik uit tegen de als zevende geplaatste Victor Svendsen uit Denemarken. In Praag vorig jaar nog van hem verloren, maar deze keer kon ik na een zware wedstrijd in 3 sets winnen! 27-25, 10-21, 21-16. Super blij was ik hiermee, maar nu had ik zeker een goede kans om verder te komen.
Dit gebeurde ook, want ik won vervolgens van Lars Schaenzler uit Duitsland in twee sets en vervolgens in de kwartfinale na weer een zware pot in twee sets, met twee keer 18 van de als derde geplaatste Eetu Heino uit Finland.
Lees de rest van dit artikel op de website van Erik Meijs.