In de kwalificaties op dinsdag zal de lange Van der Aar eerste mixen met Ruben Jille (WR83) en wel tegen Pawel Smilowski en Magdalena Swierczynska (WR57) uit Polen. 's Middags dubbelt ze met Debora Jille (WR58) tegen Duitserinnen Linda Efler en Isabel Herttrich (WR46). Hoe dat afloopt is ongetwijfeld op Instagram terug te lezen bij dagvoorzitter, spreker en clinicgever Imke.
Verrassende kwalificatiespelers zijn Robin Tabeling en Selena Piek (WR70). Vorige week nog winnaar van de Austrian Open 2019, nu door het verlies van hun 'notational ranking' ineens kwalificanten. De Tokio 2020 'hopefuls' openen tegenover de Canadese Kristen Tsai en Nyl Yakura (WR101) en in het hoofdtoernooi treffen Robin en Selena het Indonesische koppel Praveen Jordan en Melati Daeva Oktavianti (WR15).
Op dezelfde dag als het kwalificatietoernooi staat ook de eerste ronde van het gemengddubbel gepland voor Jacco Arends en Cheryl Seinen. Zij staan dankzij hun notational ranking wél rechtstreeks in het hoofdtoernooi en spelen tegen de Russen Rodion Alimov en Alina Davletova (WR37). Geen eitje.
Wedstrijden van woensdag
- MD - Kim Won Ho / Seo Seung Jae (WR76, Korea) vs Jacco Arends / Ruben Jille (WR42)
- MD - Jelle Maas / Robin Tabeling (WR30) vs qualifier
- MS - Mark Caljouw (WR33) vs Lee Zii Jia (WR27, Maleisië)
- WD - Selena Piek / Cheryl Seinen (WR18) vs Emma Karlsson / Johanna Magnusson (WR40, Zweden)
Klik hier voor een overzicht van de Nederlandse wedstrijden.