Twee Nederlandse kwartfinales bij de Yonex Belgian International 2019

Bij de Yonex Belgian International 2019 in Leuven (België) staan de koppels Ruben Jille / Ties van der Lecq en Debora Jille / Alyssa Tirtosentono in de kwartfinales.
Daarin nemen zij het op tegen respectievelijk het als tweede geplaatste Engelse koppel Ben Lane / Sean Vendy en Lisa Kaminski en Hannah Pohl uit Duitsland.
Ook Mark Caljouw wist de kwartfinales te halen, maar de Nederlands kampioen heeft vanochtend besloten niet meer te spelen i.v.m. een blessure.
Mannendubbel
Het mannendubbel Ruben Jille / Ties van der Lecq was twee keer te sterk voor een Deens koppel. Ze wisten te winnen van Jeppe Bay en Mikkel Mikkelsen (21-18, 21-16) en van het duo Rasmus Espersen / Emil Hybel (24-22, 21-13).
Gijs Duijs en Wessel van der Aar moesten hun meerdere met 14-21, 9-21 erkennen in de Duitsers Bjarne Geiss en Jan Colin Völker.
Vrouwendubbel
Debora Jille en Alyssa Tirtosentono versloegen op weg naar de kwartfinales overtuigend hun landgenoten Demi Brehler / Charissa Kuiper met 21-7, 21-11 en met twee keer 21-11 van Emma Moszcinsky en Lea Schwarz uit Duitsland.
Iris Tabeling met Nadia Fankhauser werd uitgeschakeld in de tweede ronde door het Deense koppel Amalie Magelund / Freja Ravn met 17-21, 14-21.
Mannenenkel
De als eerste geplaatst Mark Caljouw won gisteren nog zijn beide partijen tegen de Engelsman Alex Lane met 21-15, 21-13 en met 21-14, 24-22 van B.M. Rahul Bharadwai uit India. Joran Kweekel verloor in de eerste ronde van Kim Bruun uit Denemarken (18-21, 16-21).
Vrouwenenkel
Voor Soraya de Visch Eijbergen (21-11, 15-21, 16-21 tegen de Canadese Brittney Tam, tweede geplaatst), Gayle Mahulette (Kristin Kuuba uit Estland, als zesde geplaatst met 21-19, 18-21, 17-21) en Kelly van Buiten (de als zevende geplaatst Linda Zetchiri uit Bulgarije, 22-20, 9-21, 13-21) is het toernooi voorbij.
Gemengddubbel
Ties van der Lecq en Debora Jille en Ruben Jille met Alyssa Tirtosentono werden uitgeschakeld door respectievelijk het als vierde geplaatste duo Jones Ralfy Jansen / Kilasu Ostermeyer uit Duitsland met 20-22, 21-16, 18-21 en het Duitse koppel Jan Colin Völker / Eva Janssens met 15-21, 21-17, 12-21
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over belgie
- Badcoach Summercamp 2023 eind juli in België - Roel Van Heuckelom
- Twee Nederlandse titels op Belgian Junior - Badminton Nederland
- Badminton dubbelspel per 14 oktober 2020 verboden in Vlaanderen - Badminton Vlaanderen
- Twee Nederlandse kwartfinales bij de Yonex Belgian International 2019 - Badminton Nederland
- Jacco Arends player of the tournament in Leuven - Christ de Rooij