Kirsten van der Valk blikt terug op China

Kirsten van der Valk blikt terug op China

Sinds mijn laatste bericht heb ik inmiddels al weer ontzettend veel meegemaakt.

SportSport

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Het internet heeft het in China best wel vaak af laten weten waardoor ik een beetje achter lig met de laatste verhalen. Ik zal proberen een beetje een update te geven van de belangrijkste dingen.

We hebben nog steeds elke dag veel op de trainingen geleerd en hebben bovendien ook een aantal wedstrijden gespeeld tegen Chinezen. Met de vrije dagen zijn we met zijn allen wat sightseeing gaan doen en in de tijd dat ik in China was leerde ik steeds meer over het land en de mensen. Ook bij het trainen raakte ik regelmatig aan de praat met een aantal Chinezen, voor zover dat ging dan. Maar om de trainingen uit te kunnen voeren moest ik eerst nog een probleem met mijn arm oplossen, want na de eerste keer in mijn leven accupunctuur te hebben gehad was de pijn in mij arm nog niet over. Ik moest nog een keer terug, en daar baalde ik flink van.

Lees de rest van Kirstens verslag op haar website.

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties
Team NL Badminton

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!