Start Aangepast Badminton circuit in Rijen

Zaterdag 3 september vindt het eerste Aangepast Badminton-toernooi van dit seizoen plaats. De organisatie is in handen van BC Bever.
Maak kennis met Kelly van Buiten!
Een primeur is de deelname van Ilse van de Burgwal bij de mannen. Er wordt van 10-18 uur gespeeld in Sportcomplex Margriethal, Monseigneur Schaepmannstraat 32, 5121 TM Rijen.
Er worden wedstrijden gespeeld door de rollers en de staanders in het enkelspel en in het mannen- en vrouwendubbelspel. De toegang is vrij.
Aan dit landelijke open toernooi, dat deel uitmaakt van het Aangepast Badminton Toernooien Circuit, wordt deelgenomen door 29 spelers.
Aangepaste badmintonners kennen een circuit van toernooien waarin competitieve wedstrijden plaatsvinden. De toernooien zijn verdeeld over het seizoen waardoor er bijna maandelijks ergens in het land een toernooi wordt gehouden.
Spelers kunnen per toernooi punten verdienen voor de ranglijst, die na elk toernooi bijgewerkt wordt.
Deelname aan het Nationaal Kampioenschap (21 en 22 april 2012) is open voor iedereen. De ranglijst wordt gehanteerd voor de plaatsing van diverse spelers.
Voor Inge Bakker, Ilse van de Burgwal en Marcel Smouter is dit de start van hun wedstrijdvoorbereiding naar het WK in Guatemala, dat in november plaats vindt.
Ilse gaat in het enkelspel de strijd aan met de mannelijke rollers, om zo meer tegenstand te hebben. Hiervoor is haar dispensatie verleend door BNL.
Volgende toernooien
- 17 september MGS Maastricht
- 9 oktober Paragames-Breda
- 29-30 oktober RCW Limburg-Brunssum
- 13 november VAS IJsselstreek/GBC Poona-Gaanderen
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over aangepast badminton
- Ilse van de Burgwal stopt als bondscoach - Badminton Nederland
- Duinwijck start met parabadminton - BC Duinwijck
- Joshua Donker ondanks sterke partijen uitgeschakeld in Cartagena - Badminton Nederland
- Parabadmintonner Sophie van den Broek behaalt halve finale in Spanje - Badminton Nederland
- Megan Hollander klaar met badminton en topsport: de koek is op - Megan Hollander