Jordy Hilbink in Denemarken met Dicky Palyama

Vorige week speelde ik in Zagreb de Croatian international. Deze stad staat bekend om zijn mooie vrouwen en nog veel meer dingen. Ik wist voordat het toernooi begon dat ik in de kwalificatie moest starten.

(...)

Dan zal ik jullie even bijpraten over hoe mij de trainingen in Denemarken bevallen. Vanaf zondag zit ik hier in een appartement, samen met Dicky. De trainingen worden gegeven onder leiding van coach/trainer Michael Kjeldsen. Voor vele een bekende naam, voor andere een totaal onbekend iemand. Vanaf tot op de dag van vandaag zijn de trainingen erg zwaar. Maar toch ook gedoseerd met veel tactische punten.

Vandaag was de climax. Multifeeding waarbij je 40 minuten achter elkaar, met nog 1 ander persoon helemaal tot het gaatje moet gaan wil je overleven. Uiteindelijk heb ik deze training doorstaan, maar mijn benen voelen nu wel 40 kilo zwaarder. Daarnaast zijn de club trainingen hier ook een stukje anders dan dat ik gewend was in Nederland. Morgenvroeg naar de ochtend training, vertrek ik weer richting het prachtige pittoreske plaatsje Emmen. Waar ik mij zal opmaken voor de masters in Amersfoort van aankomend weekend.

Lees de rest van Jordy's verslag op zijn website.

WhatsApp X

Betrokken spelers

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Dicky Palyama: "Als je niet wilt trainen vandaag, dan kan je beter wegblijven!"

Dicky Palyama: "Als je niet wilt trainen vandaag, dan kan je beter wegblijven!"

Badminton Nederland en Dicky Palyama beëindigen samenwerking

Badminton Nederland en Dicky Palyama beëindigen samenwerking

Wordt oud-topbadmintonner Dicky Palyama ooit MMA-vechter?

Wordt oud-topbadmintonner Dicky Palyama ooit MMA-vechter?

EK Gemengde Teams 2019: Nederland verliest van Denemarken met 4-1

EK Gemengde Teams 2019: Nederland verliest van Denemarken met 4-1