Nederlandse mixfinale op Irish Open

Nederlandse mixfinale op Irish Open

De Carlton Irish Open krijgt morgen een geheel Nederlandse mixfinale.

clubzoeker

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Jorrit de Ruiter en Samantha Barning (1) spelen zondag in Dublin tegen Jacco Arends en Ilse Vaessen (3).

De Ruiter en Barning rekenden in een spannende halve finale (21-14, 26-24) af met landgenoten Jelle Maas en Iris Tabeling, terwijl Arends en Vaessen het Duitse koppel Schwenger/Nelte met 21-16, 18-21, 21-17 versloegen.

Daarnaast bereikten Eefje Muskens en Samantha Barning (1) zonder veel problemen de finale in het vrouwendubbel. In de kwartfinale werd het Franse koppel Palermo/Baumann verslagen en in de halve finale was het Nederlandse koppel een maajte te groot voor Sophie Brown/Helena Lewczynska uit Engeland met 21-14 en 21-11. Iris Tabeling en Ilse Vaessen werden in de kwartfinale uitgeschakeld door het Franse duo Fontaine/Lefel met 21-13, 13-21 en 21-19.

Jacco Arends en Jelle Maas plaatsten zich ook voor de finale in het mannendubbel. Het als tweede geplaatste duo rekende in de halve eindstrijd in twee games (21-18, 21-19) af met Robert Blair/Bin Shen Tan. Dave Khodabux en Jorrit de Ruiter slaagden er niet in om de finale te halen. Het als eerste geplaatste Nederlandse koppel werd vroegtijdig uitgeschakeld door Johannes Schoettler en Josche Zurwonne uit Duitsland. Het werd 21-18 en 21-13 voor de ongeplaatste Duitsers.

Voor Jordy Hilbink was de kwartfinale in het mannenenkelspel het eindstation. De Duitser Sebastian Schoettler was met 22-20, 21-23 en 21-18 te sterk voor de Nederlander.

Handige informatie over badminton

In deze kennisbank over badminton vind je uitleg over badmintontermen, leggen we spelregels uit en beantwoorden we badmintonvragen.

Reacties

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!