Kwartfinale voor De Vries op German Junior

Na twee dagen topbadminton op German Junior in Berlijn zijn er nog twee koppels en een singlespeler van de Nederlandse jeugd in de race om eremetaal.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Vincent de Vries staat zelfs al in de kwartfinale.
Myke Halkema en Manon Sibbald (3/4) bereikten de achtste finale in het vrouwendubbel door het Poolse koppel Janowska/Witek met 21-15 en 24-22 te verslaan.
Russell Muns en Vincent de Vries versloegen de Zuid-Koreanen Kim en Park met 19-21, 21-15 en 21-19 en staan zaterdag in de achtste finale. Daarnaast haalde De Vries de kwartfinale in het mannenenkelspel door de Tsjech Adam Mendrek en Rasmus Gemke uit Denemarken te kloppen. De koppels Alex Vlaar/Ruben Jille en Mark Caljouw/Justin Teeuwen werden respectievelijk door een Frans en Maleisisch duo uitgeschakeld.
In het vrouwenenkelspel werden Alida Chen, Manon Sibbald en Kirsten van der Valk uitgeschakeld. Ruben Jille en Alida Chen vonden ook hun Waterloo in het gemengddubbel. Het als tweede geplaatste Franse duo Kersaudy/Tran was met 21-19 en 21-14 een maatje te groot. Ook voor Caljouw/Halkema en Muns/Seinen zit het mixtoernooi erop.
QR-code voor dit artikel
Merkle en Huang winnen enkelspeltitels op Yonex Dutch Open 2025
Arnaud Merkle (Franrijk) en Huang Ching Ping (Chinees Taipei) hebben de enkelspeltitels gewonnen op Yonex Dutch Open 2025.
5 oktober 2025
Kwartfinales eindstation voor Nederlandse spelers op Yonex Dutch Open
De kwartfinales bleken zaterdag helaas het einde van de Nederlandse inbreng op de Yonex Dutch Open in Maaspoort Den Bosch.
4 oktober 2025
Noah Haase knokt zich naar kwartfinale Yonex Dutch Open
De Nederlandse badmintonner Noah Haase heeft de kwartfinale bereikt van het mannenenkel op de Yonex Dutch Open 2025.
3 oktober 2025
Noah Haase en Flora Wang naar tweede ronde op Yonex Dutch Open 2025 in Den Bosch
Op de Yonex Dutch Open in Maaspoort Den Bosch hebben Flora Wang en Noah Haase de tweede ronde bereikt in respectievelijk het…
3 oktober 2025
Meer artikelen over jeugd
- Oranje naar kwartfinale teamtoernooi EJK 2024 - Badminton Nederland
- Brons voor Oranje op teamtoernooi EJK 2024 - Badminton Nederland
- Denmark Open 2024: de donderdag met jeugdtoernooien (en een kotsende Viktor Axelsen) - (bl)aad(je)
- Duwel en dubbel Strooper / Spaans uitgeschakeld op WJK - Badminton Nederland
- Duwel, Hoegen en Wang naar tweede ronde enkelspelen op WJK - Badminton Nederland