Ook Roel Van Heuckelom, vanaf seizoen 2013-2014 de nieuwe hoofdtrainer van de Bergse club, heeft zich als deelnemer aangemeld voor het tweedaagse toernooi in Bergen op Zoom.
Badmintonclub The Flying Shuttle '57 organiseert op 25 en 26 mei het MR Badminton Cooling Down. Het Brabantse toernooi (categorie 1, 4, 6 en 8) is onderdeel van het Senioren Circuit Zuid. Tijdens de laatste editie gingen Leon Nottelman en Roxanne Molenmaker met de winst en elk €150 aan de haal. Het prijzengeld in categorie 1 en 4 is maar liefst €1.740. Natuurlijk worden ook categorie 6 en 8 niet vergeten!
Bekende gezichten
Ook in categorie 6 en 8 hebben echte 'toernooitijgers' zich ingeschreven. Zo speelt Robad-speelster Coby Broodman, alleen dit jaar al goed voor elf toernooien, mee in drie onderdelen in categorie 6. De Roosendaalse is runner-up op de Junior Master U15 ranglijst, direct achter Yvette Faas van Van Zijderveld.
Belangrijke data
Heb je je nog niet ingeschreven voor dit traditioneel gezellige en zomerse toernooi? Inschrijven doe je eenvoudig via toernooi.nl en natuurlijk voor 1 mei a.s. Zorg er ook voor dat je (gemengd)dubbelpartners zich op tijd ingeschreven hebben.
Belangstellenden zijn van harte welkom om te komen kijken en natuurlijk aan te moedigen. Sporthal Gageldonk aan de Gagelboslaan 160 in Bergen op Zoom is 'the place to be'. Goed weer is besteld, MR Badminton staat klaar met een badmintonstand en de foyer is open. Ter voorkoming van blessures is er op beide dagen een ervaren masseur aanwezig.
Volg ons!
Heb je toch nog vragen? Bel toernooileider Petra van Leeuwen (0640891848) of stuur een e-mail naar cd@tfs57.nl. Hou de toernooiwebsite www.tfs57.nl/coolingdown in de gaten voor de laatste updates en volg ons op twitter @tfs57.