Jacco en Selena runner-up op de Yonex Belgian International

In een spannende finale partij zijn Jacco Arends en Selena Piek er niet in geslaagd om de titel van de Yonex Belgian International mee naar huis te nemen.

Zij verloren met 21-18, 9-21 en 21-15i van het Deense koppel Anders Skaarup Rasmussen en Lena Grebak.

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Reacties 14

Ron Daniels

Hoi Pierre,

Sorry niet gezien dat er een reactie was gekomen omdat het stukje was afgezakt op de lijst. het is prima dat je het schrijft zoals je doet maar je ziet het vaker dat je meningen bijstelt als er commentaar op komt. En het zou nog steeds aardig zijn een keer een technisch stuk van jou hand te zien waarin jou mening naar vore komt als trainer. groeten

pierre pelupessy

Hi Ron,

Ten eerste mij reatie is absolut geen mening maar een felicitatie gericht op Selena en Jacco.

Ten tweede mijn mening wat ik zie als ik naar de foto kijk is absoluut geen discussie waard, is mijn perceptie hoe ik naar deze foto kijk. Als verschillende mensen naar een schilderij van Rembrand kijken roept dat verschillende emoties bij die mensen op, dit heet again perceptie hoe je naar dingen kijkt en ervaart.

Als je de perceptie van iemand anders probeert te begrijpen maar vooral te respecteren dat voorkomt veel problemen in het dagelijks leven (huwelijk, werk trainer etc), want in deze situatie heeft niemand gelijk, daarom geen uitleg van mij kant , ik zie in mij perceptie een winners mentaliteit of ze nu 2 zijn geworden of 1 ronde verloren hadden is mij perceptie, thats it.

Ten Tweede Ron wil ik zeggen dat ik absoluut niet mijn mening heb verandert als je goed leest wat ik geantwoord heb aan Twan zie citaat:
"Als ik David en Jacco vergelijk als mix speler heb ik mijn voorkeur voor Jaco, waarom.?"
Wil niet zeggen dat David een slechte mix speler is maar dat ik hem een zwakkere mixspeler vind dan Jacco, nogmaals dat vind ik een ander vind dit misschien niet en daar heb ik ook absoluut niks tegen!
Ik geef altijd mij mening en draai er niet op terug maar probeer wel altijd een perceptie te begrijpen maar vooral te respecteren, mjn goal is altijd constructief te blijven met mijn meningenen niet negatief.
Mijn antwoord was puur op Twan gericht hij heeft het begrepen en me daarvoor bedankt, mooi toch puur positiviteit .
Vraag van Twan was ook niet dat hij het oneens was met mij maar een uitleg van mijn optiek, goed lezen!
Wat befreft dat Selena en Jacco 3 jaar niet met elkaar gespeeld hebben maar dat het goed was voor hun persoonlijke ontwikkeling , vraag het maar aan Jacco heb het met hem over gehad 2 jaar geleden tijdens een discussie en hij vertelde mij ook dat het een kwestie van tijd is dat Selena en hij weer samen zouden spelen.
Daarom is het ook niet belangrijk wat jij ervan vind maar wat de speler ervan vind en ervaart.
Als laatste Ron , jij en ik hebben een totaal ander perceptie , ik ben een fan van het Papendal concept en jij niet ,geeft ook niks mooi thats life.
Groetjes Ron en fijne dag,
Pierre

Ron Daniels

Hoi Guus,

Ik heb ooit een foto Analyse gemaakt van dit mix dubbel koppel van 1 A4, dat was heel leuk om te doen, ik heb het niet meer maar denk dat het bij Piet nog steeds op de website zou kunnen staan. Het zou leuk zijn als jij ook eens zoiets zou doen want de manier waarop je naar een foto kijkt staat me heel erg aan.

Guus van der Vlugt

Wat me aan de foto opvalt dat Jacco naar de shuttle lijkt te kijken, misschien maar voor een fractie van de sluitertijd van de camera, maar toch. Ik neem aan dat hij weet waar de service naar toe gaat. Ik zou veel eerder naar mijn tegenstander(s) kijken om te zien hoe ze staan. En zie ik daar ook een laag racket van Jacco wat buiten beeld zo ongeveer op zijn knieën hangt? Misschien niet te veel vertrouwen in de service van Selena.

Ron Daniels

Hoi Pierre,

Nu kan het dus best zo zijn dat ik er helemaal niets van
begrijp maar wat je nu allemaal probeert te vertellen is mij totaal
onduidelijk. Als je tweede wordt dan straalt de foto een winnaars look uit??
Als je verder wil komen in een goede mix dan is het goed dat je een paar jaar
uit elkaar gaat?? De coach die dat door heeft en in het werk heeft gezet is een
genie?? Als jij je mening verteld dan heb je wellicht geen gelijk??

Ik ben het spoor totaal bijster en begrijp helemaal niets van
deze praat. Vertel u gewoon je mening
zonder dat je er iets van aantrek van wat andere daar van vinden. Als jij dat
vindt en andere stellen dat het niet klopt dan hoef je toch je mening niet te
veranderen, als jij het vindt dan is het zo (in jou ogen) Ik vindt het leuk om
iets van je te lezen maar het is altijd zonder mening of je komt er op terug of
het is verkeerd begrepen, vertel nu eens gewoon wat je vindt en wat jou beeld
is dat is toch niet zo moeilijk? Guus is het vaak niet met me eens en dan komt
hij met zijn mening, prima maar dat betekend niet dat ik mijn mening ga
bijstellen om het Guus naar zijn zin te maken dan kom ik met argumenten waarom ik
denk zo als ik doen dat geeft stof tot nadenken en is goed voorde ontwikkeling.

Twan

Helemaal duidelijk Pierre. Bedankt!

pierre pelupessy

Hi Twan

Het is mijn persoonlijke mening , dat wil niet zeggen dat ik gelijk heb. David is een hele goeie speler met zijn sterke en zwakke punten , zoals elke speler die heeft.
Ik oordeel alleen maar wat ik heb gezien op tournooien van David en Selena.
Als ik David en Jacco vergelijk als mix speler heb ik mijn voorkeur voor Jaco, waarom.?

Op de eerste plaats de service en service return van vind ik Jacco duidelijk de betere speler, belangrijke onderdeel van de mix.

Tweede ,vind ik David een hele goeie speler als hij een Partner naast zich heeft die een leader is en hij kan volgen, in de mix heeft de heer toch wel het belangrijkste aandeel en ik vind David geen leidende speler.

Jacco vind ik ook beter vanuit het mddenveld meer variatie hard en soft spel.

Op belangrijke momenten de big points heb ik David onnodige fouten zien maken , dit is meer het mentale gedeelte.maar oh zo belangrijk.

Als algemene opmerking , wat er spectaculair uitziet (meestal speed en power) hoeft niet altijd het meest efficase te zijn, kan wel.

Beide goeie dubbels spelers maar totaal andere speel wijze.
Jammer dat David ermee gestopt is , zoveel potentieel maar is er op de een of andere manier niet uitgekomen

Wat betreft Ruud kan ik niet oordelen , heb Ruud nog geen mix zien spelen en zij hebben ook maar een paar tournooien samen gespeeld toch? Mjjn vergelijking was ook niet voor Ruud bedoeld.

Nogmaals puur mijn eigen conclusie niet met de bedoeling welke speler beter is , maar dat het goed voor Selena en Jacco is geweest voor hun persoonlijke ontwikkeling dat ze uitelkaar zijn gehaald en naar mijn inziens de afgelopen 3 jaar met wat mindere maar ook goeie speler gespeeld hebben.
Hoop je geantwood te hebben Twan,
Groetjes Pierre

Twan

Hi Pierre. "Mindere partner", Selena heeft in die 3 jaar met Dave Khodabux en met Ruud Bosch gemixed. Waren Khodabux en Bosch in die 3 jaar in jouw optiek de mindere t.o.v. Selena en/of Jacco?

pierre pelupessy

Joost alleen maar goed voor hun ontwikkiling dat ze 3 jaar geleden uit elkaar getrokken zijn. Ze hebben 3 jaar met een wat mindere partner gespeeld met gevolg dat ze tijdens deze 3 jaar hun relatieve zwakkere Partner hebben moeten compenseren dat alleen maar tegoede komt voor hun persoonlijke ontwikkeling en waar ze nu profijt van hebben nu ze weer samen spelen.
Ranking is niet belangrijk , ontwikkeling en détails en vooral tegenslagen daar gaat het om , resultaat en ranking volgt dan vanzelf.
Je wordt niet een betere speler door overwinningen maar hoe snel je weer opstaat van tegenslagen.
Dus voor mij alleen maar positief dat ze 3 jaar geleden uit elkaar getroken zijn,
Groetjes Pierre

Joost

Ik bedoel hiermee het EK mix voor Junioren.

Joost

Inderdaad, sterke foto Pierre, de focus zit er goed in bij dit duo. Doet een beetje Wimbledon-achtig aan dat wit. Wie is overigens het 'genie' (not) die dit mixduo zo'n 3 jaar geleden uit elkaar getrokken heeft (terwijl ze kort daarvoor het EK mix wonnen)? Had dat genie dit niet gedaan dan hadden Piek en Arends nu veel hoger op de wereldranking gestaan en al toernooien gewonnen.

Ipierre

Simpelere oplossing: Pierre zal vast een smart phone en een tablet hebben, zet Badmintonline in het beginscherm en je bent maar 1 touch verwijderd van het laatste nieuws in het Nederlandse badminton :-)

badmintonline.nl

We hebben een regelmatige bezoeker op badmintonline vanuit Lausanne die steevast binnenkomt met de zoekterm 'badminton online nederland'. Wanneer die bezoeker badmintonline.nl intikt, scheelt dat twee woorden én een klik ;-)

pierre pelupessy

Well done , gefeliciteerd, mooie foto trouwens straalt een winners mentaliteit uit
Pierre P

Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.

Meer over dit onderwerp

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open

Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open

Overtuigend begin Robin Tabeling en Selena Piek op hun laatste Yonex Dutch Open

Broederstrijd familie Koppen in kwalificatietoernooi Yonex Dutch Open

Broederstrijd familie Koppen in kwalificatietoernooi Yonex Dutch Open