De vele side events, van de internationale coach conferentie tot een workshop voor scheidsrechters, het afscheid van Dicky Palyama en het hoge wedstrijdniveau van het toernooi zorgden voor een fantastische sfeer op de Yonex Dutch Open.
Toernooi-directeur Ton van Happen kijkt met voldoening terug: "Het was een schitterend evenement. Ik ben erg tevreden. Er was meer dan het dubbele aantal toeschouwers dan in 2012, met als hoogtepunt de zaterdag van de halve finales, toen het Topsportcentrum met meer dan 2200 toeschouwers geheel vol was."
Inmiddels is er een enquete onder de bezoekers van het evenement uitgezet. "Op deze manier willen we de tevredenheid peilen van de toeschouwers en kijken hoe we het volgend jaar weer zo succesvol kunnen maken."