Swiss Open met wisselende resultaten

Op de tweede dag van de Swiss Open waren er winst- en verliespartijen voor de Nederlandse afvaardiging.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Het duo Ruud Bosch/Koen Ridder won sterk van Adam Cwalina/Przemyslaw Wacha met 21-16 21-6.
Jorrit de Ruiter en Samantha Barning zetten een mooi resultaat neer door te winnen van de als 8e geplaatste Chris Langridge en Heather Olver uit Engeland: 15-21 21-16 21-15/.
Sun Yu uit China was een maatje te groot voor Soraya de Visch Eijbergen. Soraya verloor met 7-21 7-21.
Na een strijd met een zeer spannende derde game tegen Lu Kai/Huang Yaqiong uit China verlieten Jacco Arends en Selena Piek het mixtoernooi met 10-21 21-17 21-23.
Ook voor het koppel Samantha Barning/Iris Tabeling is er geen volgende ronde: ze verloren met 6-21 14-21 van het koppel So Hee Lee/Seung Chan Shin uit Zuid-Korea.
De als 8e geplaatse Eefje Muskens en Selena Piek wonnen eenvoudig met 21-8 21-10 van de Tsjechische Lucie Cerna en Zuzana Pavelkova.
Jacco Arends en Jelle Maas maakten het voor het als 8e geplaatse Chinese duo Jun Kang/Cheng Liu moeilijk maar verloren uiteindelijk met 12-21 21-19 15-21.
Eric Pang sloot de dag af met een mooie winst op Daniel Benz uit Duitsland: 21-16 21-9.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over basel
- Opnieuw uitstekende prestatie Robin Tabeling en Selena Piek - Badminton Nederland
- Selena Piek en Robin Tabeling verliezen halve finale Swiss Open 2023 - Badminton Nederland
- Robin Tabeling en Selena Piek naar halve finale Swiss Open - Badminton Nederland
- Nederlands hoofdstuk Swiss Open 2022 gesloten - Christ de Rooij
- Winst op de Swiss Open 2022 vandaag: Jille en Seinen door - Badminton Nederland