Groninger Pang heeft geschiedenis geschreven door als eerste Nederlandse man (Eline Coene ging hem bij de vrouwen voor in 1989) de kwartfinales te bereiken op het WK badminton in Kopenhagen.
Hij won al van twee toppers uit Azië, een Chinees en een Thail, maar moest uiteindelijk buigen voor Tommy Sugiarto uit Indonesië, die als vijfde was geplaatst.
Eric had grote kansen om te winnen, want hij leidde in de eerste game met 20-19 en in de tweede met o.a. 17-11. Helaas ging het toch mis (20-22, 19-21).
Maar chapeau voor Eric.
Redactie
Dit artikel is geplaatst door de redactie. Het is aangeleverd als persbericht of overgenomen van een andere publicatie. Onder elk artikel staat de naam van de oorspronkelijke bron en - indien beschikbaar - een link.