Madouc en Mahendra scoren in België

Madouc en Mahendra scoren in België

In het paasweekend van 4-6 april namen Mahendra Suartana en Madouc Linders deel aan het internationale Olve toernooi (nabij Antwerpen), met 23 landen en 394 spelers een van de grootste jeugdtoernooien in Europa.

Mahendra bereikte in de single U13 knap de halve finale door achtereenvolgens een Zwitser, Engelsman en Fransman te verslaan. In de halve finale kwam hij een onbekende Amerikaan (Don Averia) tegen die ook het toernooi won. Er waren mooie rally's te zien, maar uiteindelijk trok Don toch aan het langste eind.

Madouc speelde sterk en won de singlefinale U15 van de Duitse Ann-Kathrin Spöri in drie games. In de dubbelfinale U15 won Madouc met haar vaste dubbelpartner Alyssa Tirtosentono vrij makkelijk van een Zwitserse dubbelcombinatie.

Olve is een leuk toernooi en was goed georganiseerd en zeker een aanrader voor volgend jaar. Het is een uitstekende gelegenheid om eens tegen andere Europese toppers te kunnen spelen.

WhatsApp X

Betrokken spelers

Wat vind je van dit artikel?

Meer over dit onderwerp

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open

Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open

Overtuigend begin Robin Tabeling en Selena Piek op hun laatste Yonex Dutch Open

Broederstrijd familie Koppen in kwalificatietoernooi Yonex Dutch Open

Broederstrijd familie Koppen in kwalificatietoernooi Yonex Dutch Open