Badmintonners Arends, Piek en Muskens klaar voor Olympische Spelen in Rio

Badmintonners Arends, Piek en Muskens klaar voor Olympische Spelen in Rio

Het is nu de beurt aan badmintonliefhebbers Jacco Arends, Selena Piek en Eefje Muskens om af te reizen naar het Braziliaanse Rio de Janeiro voor de Olympische Spelen.

Piek, Muskens en Arends nemen deel aan het gemengd- en het vrouwendubbel waarbij er voor dubbelspecialist Selena Piek een 'dubbelrol' is weggelegd. Zij komt uit in zowel het gemengddubbel, met Jacco Arends, als in het vrouwendubbel, met Eefje Muskens.

"Eindelijk is het dan zo ver", laat een enthousiaste Piek weten. Eefje: "De openingsceremonie meemaken lijkt me geweldig en genieten!" Jacco Arends: "Het liefst begin ik morgen het toernooi al!'

Aanstaande vrijdag, 5 augustus, vindt de openingsceremonie plaats. Het badminton staat vanaf donderdag 11 tot en met zaterdag 20 augustus op de Olympische agenda. De sluitingsceremonie is een dag later, op 21 augustus.

WhatsApp X

Betrokken spelers

Reacties

Om reacties te lezen en te plaatsen zijn cookies van Disqus nodig.

Disqus valt onder de media-categorie in de cookie-instellingen.

Meer over dit onderwerp

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open

Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open

Overtuigend begin Robin Tabeling en Selena Piek op hun laatste Yonex Dutch Open

Broederstrijd familie Koppen in kwalificatietoernooi Yonex Dutch Open

Broederstrijd familie Koppen in kwalificatietoernooi Yonex Dutch Open

Meer weten over badminton?

Badminton op de Olympische Spelen

allerlei

Is badminton een Olympische sport?