Gedetailleerde informatie hierover wordt momenteel uitgewerkt en binnenkort gepubliceerd. Ben je geïnteresseerd dan kun je je inschrijven zonder enige verplichting. Wij informeren je dan verder zodra de gedetailleerde informatie gereed is. Daarna kunt je de inschrijving definitief maken, of er alsnog van afzien. We zullen er alles aan doen om begin januari 2019 te starten met deze opleidingen.
De BBF stimuleert nieuwe trainers om een opleiding te volgen. Het bestuur van de BBF heeft daarom besloten om deelnemende cursisten van BBF verenigingen met een geldig classificatienummer, middels een bijdrage te ondersteunen. De BBF investeert zo dus in nieuwe trainers voor hun verenigingen. Ook kandidaten van verengingen die niet bij de BBF zijn aangesloten zijn van harte welkom op deze trainersopleidingen. Echter profiteren deze kandidaten helaas niet van de bijdrage vanuit de BBF.
- Jeugdtrainers-Express (beginners)
- Clubtrainer BBF (competitief)
Heb je interesse in één van deze opleidingen, klik dan hier om je alvast in te schrijven voor de opleiding van jouw keuze. Wij houden je dan verder op de hoogte zodra het gedetailleerde programma bekend is. Daarna maken we je inschrijving definitief. Indien gewenst kun je er dan alsnog van afzien.
Heb je nog vragen? Stuur dan een mail naar p.kleijn@bbfbadminton.nl.