Slowakije een goede leerschool

Slowakije een goede leerschool

Deze week heb ik mijn eerste toernooi sinds een aantal maanden gespeeld.

SportSport

Jij het nieuws, wij een tikkie!

Vanaf begin augustus was ik weer langzaam aan het opbouwen en na een laatste zware trainingsweek in Denemarken was het dan eindelijk zover. De Slovak Open!

Na een lange reis was het woensdag dan eindelijk zover. Het was erg spannend voor mezelf: hoe zou ik me voelen op de baan, zou ik al een aantal nieuwe slagen kunnen gaan uitvoeren, of zou het daar nog simpelweg te vroeg voor zijn?

Ook spannend natuurlijk hoe het zou zijn om voor het eerst als niet-selectiespeler de baan op te gaan, zonder eigen coach deze keer en ten overstaan van een grote groep Papendallers, samen met Gerben Bruijstens, de bondscoach.

Toen we een aantal maanden geleden met het hele team bij Ron bij elkaar waren, had iedereen al gezegd en gewaarschuwd, het begin zal heel zwaar worden en het zal allemaal met vallen en opstaan gaan. Je zal door diepe dalen gaan, zeker het eerste jaar, maar verlies de moed niet en ga gewoon stug verder.

Nou, ik heb inderdaad geweten dat het begin erg zwaar was! Het voelde allemaal ontzettend raar, zo voor de eerste keer alleen en zo voelde het op dat moment ook op de baan.

Lees de rest van Eriks verslag op zijn website.

QR-code voor dit artikel

QR-code

Deel dit artikel

  • linkedin
  • facebook
  • twitter
  • whatsapp

Bijscholingen voor badmintontrainers

Behoud je certificering en leer de nieuwste trainingsmethoden! Het begint bij de VBO: Vereniging Badminton Oefenmeesters. Leer meer door op het logo te klikken!

Reacties
StudentenlevenStudentenleven

badmintonline.nl op YouTube

We plaatsen regelmatig mooie badmintonrally's, knappe trickshots, volledige wedstrijden en meer. Volg ons door op het logo te klikken!

Recente artikelen
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International

Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.

27 april 2025

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF

Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…

26 april 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025

Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.

11 april 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025

Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.

10 april 2025

Vond je dit leuk om te lezen?

Dan hebben we jouw hulp nodig! We werken 365 dagen per jaar aan artikelen, foto's en video's over je favoriete sport én de Nederlandse topbadmintonners. Al vanaf €0,01 kun je badmintonline.nl steunen en het kost slechts een minuutje van je tijd. Dank je voor je hulp!