Van der Valk naar halve eindstrijd op Slovak Open

Van der Valk naar halve eindstrijd op Slovak Open

Kirsten van der Valk heeft op de derde dag van de Victor Slovak Open de halve eindstrijd bereikt. De Nederlandse speelster versloeg onder andere de als eerste geplaatste Russin Slobodjanuk in de achtste finale van het vrouwenenkel.

Kirstin van der Valk zorgde voor een geweldige stunt in Slowakije door in de tweede ronde de als eerste geplaatste Russin Victoria Slobodjanuk met 21-19 en 22-20 te verslaan.

Daarna rekende de Nederlandse in de kwartfinale ook af met Ayla Huser (Zwitserland). Het werd 16-21, 21-18 en 21-9 voor Van der Valk. Zaterdag speelt de speelster van Amersfoort in de halve finale tegen Sarah Milne (5) uit Engeland.

Mireille van Daal dubbelde met de Griekse Ioanna Karkantzia tegen het duo Gerdova/Vyrostkova (Slowakije) won met 21-4 en 21-10. In de kwartfinale bleek vervolgens echter het Zwitserse koppel Hantz en Zaugg met 21-13 en 21-10 te sterk.

WhatsApp X

Wat vind je van dit artikel?

Reacties 4

Jeroen

en inmiddels door naar de finale. Top van Kirsten!

Alain

Bravo Kirsten.

Guus

Goed werk van Kirsten van der Valk. Zet hem op in de halve finale.

Bas

Veel succes in de 1/2 finale Kirsten!

Reacties zijn afkomstig uit de periode dat badmintonline.nl Disqus gebruikte als reactiesysteem.

Meer over dit onderwerp

Oranje-duo Robin Tabeling en Selena Piek zondag in finale van Yonex Dutch Open

Tabeling en Piek winnen Nederlands onderonsje op Yonex Dutch Open

Overtuigend begin Robin Tabeling en Selena Piek op hun laatste Yonex Dutch Open

Broederstrijd familie Koppen in kwalificatietoernooi Yonex Dutch Open

Broederstrijd familie Koppen in kwalificatietoernooi Yonex Dutch Open