Eurosport 2 besteedt met onder andere een aantal live-uitzendingen ruim aandacht aan het EK-landenteams welke volgende week vanaf 11 februari van start gaan in het Zwitserse Basel.
Vanaf vrijdag 14 februari staan de kwart-, halve en hele finales vol in de programmering op Eurosport 2. Mocht je Eurosport 2 niet kunnen ontvangen dan zijn de hoogtepunten te zien die ook uitgezonden worden op Eurosport 1.
Een bijzonder tintje aan deze uitzendingen is dat Fred van Wankum in de studio aanschuift als co-commentator.
Lees de rest van dit artikel op de website van Kirsten van der Valk.
Redactie
Dit artikel is geplaatst door de redactie. Het is aangeleverd als persbericht of overgenomen van een andere publicatie. Onder elk artikel staat de naam van de oorspronkelijke bron en - indien beschikbaar - een link.