We hebben veel gedaan en geleerd in de vier weken dat ik er was. Inmiddels kan ik weer vrij spelen en heb geen last meer van mijn blessure. Dit komt mede omdat ik tijdens deze weken getraind heb op de stabiliteit van mijn enkel.
Elke vrijdag speelden we wedstrijden en we hebben zelfs één dag met mondkapjes op gespeeld. Dit om te ervaren onder welke condities in Aziatische landen gespeeld wordt. De lucht die je inademt is kwalitatief minder en een warme vochtige lucht waardoor het spelen van wedstrijden zwaarder wordt. Ik vond dit persoonlijk erg leuk om te doen.
Afgelopen zaterdag ben ik afgereisd naar Oro en zit ik inmiddels in mijn huisje samen met een speelster uit Duitsland. Zondag en maandag waren rustdagen en vanaf dinsdag ben ik begonnen met mijn looptraining en vanaf woensdag zijn we er weer vol tegenaan gegaan met badmintonnen ter voorbereiding op de competitie welke vanaf september van start gaat.