De als eerste geplaatste Mark Caljouw begon het toernooi met een overtuigende 21-13, 21-5 overwinning op Adam Mendrek uit Tsjechië en neemt het in de tweede ronde op tegen de Deen Ditlev Jaeger Holm./
Gemengddubbel
De koppels Robin Tabeling / Selena Piek (als achtste geplaatst) en de als vijfde geplaatste Jacco Arends / Cheryl Seinen zijn door. Er werd ruim gewonnen van respectievelijk het Deense koppel Mathias Thyrri / Elisa Melgaard (21-16, 21-9) en het duo Dominik Stipsits / Serena Au Yeong uit Oostenrijk met 21-10, 21-18.
Jacco en Cheryl gaan nu spelen tegen het koppel Danny Bawa Chrisnanta / Tan Wei Han uit Singapore en Robin en Selena ontmoeten in de tweede ronde het Engelse duo Tom Wolfenden / Jenny Moore.
Vrouwenenkel
Voor Gayle Mahulette zit het erop na de eerste ronde. De als vierde geplaatste Indonesische Yulia Yosephin Susanto was met 18-21, 14-21 te sterk voor de Nederlandse.
Kwalificatietoernooi
Joran Kweekel en Aram Mahmoud wisten zich uiteindelijk via de kwalificaties niet te plaatsen voor het hoofdtoernooi. Na twee winstpartijen verloor Joran van Adi Pratama met 9-21, 18-21 en Aram met 17-21, 21-18, 17-21 na ruim een uur spelen van Christian Adinata, beide uit Indonesië.
Ook voor Timo Stoffelen en Chloe Mayer eindigde het toernooi in de kwalificaties.