Topbadmintonner Mark Caljouw domineert in kwartfinale Duits toernooi

Op de SaarLorLux Open in Duitsland hebben Mark Caljouw en de dubbels Debora Jille / Cheryl Seinen, Ruben Jille / Ties van der Lecq en Robin Tabeling / Selena Piek de halve finales gehaald. Zaterdag strijden de Nederlandse toppers voor een plek in de finale.
Jij het nieuws, wij een tikkie!
Debora Jille en Cheryl Seinen, als achtste geplaatst, zorgden in het vrouwendubbel voor een mooie surprise. De Oranje-vrouwen wonnen in een spannende partij met 21-19 en 21-18 van het Franse duo Emilie Lefel / Anne Tran uit Frankrijk, de nummers drie van de plaatsingslijst.
Ruben Jille / Ties van der Lecq (WR-82) speelde in de kwartfinale van het mannendubbel tegen Eloi Adam / Julien Maio (WR-66) uit Frankrijk. Het werd een ware thriller. De Nederlandse mannen verloren de eerste game met 19-21. In de tweede game ging het weer gelijk op, maar was de winst ditmaal voor Ruben en Ties met 26-24. In de derde game schakelden de Nederlanders nog een tandje bij en wonnen met 21-14.
In het gemengddubbel drong het duo Selena Piek / Robin Tabeling (WR-16) door tot de halve finale. Het als tweede geplaatste koppel won met 21-9 en 21-11 van Wiktoria Adamek / Przemyslaw Szydlowski uit Polen. Voor Wessel van der Aar en Cheryl Seinen viel helaas het doek in de kwartfinale. Het Oranje-koppel verloor van Ronan Labar / Anne Tran (WR-42) uit Frankrijk met 21-16 en 21-9.
Mark Caljouw (WR-36), nummer drie van de plaatsingslijst, had in zijn kwartfinale van het mannenenkel weinig moeite met Ivan Rusev (WR-220) uit Bulgarije. Mark won overtuigend met 21-7 en 21-6.
QR-code voor dit artikel
Tweede prijs voor Kirsten de Wit en Meerte Loos op Malta International
Kirsten de Wit en Meerte Loos hebben op de Malta International zilver gewonnen in het vrouwendubbel.
27 april 2025
Bondsvoorzitter Jan Helmond gekozen tot Council Member van BWF
Vandaag 26 april, tijdens de Annual General Meeting in Xiamen (China) is de voorzitter van Badminton Nederland Jan Helmond…
26 april 2025
Brons voor Debora Jille in vrouwendubbel op EK Badminton 2025
Debora Jille heeft brons veroverd op de Europese Kampioenschappen Badminton 2025 in Horsens.
11 april 2025
Debora Jille naar halve finale vrouwendubbel EK Badminton 2025
Op de Europese Kampioenschappen badminton 2025 in Horsens heeft Debora Jille de halve finale bereikt in het vrouwendubbel.
10 april 2025
Meer artikelen over bwf tour
- Topbadmintonner Mark Caljouw domineert in kwartfinale Duits toernooi - Badminton Nederland
- Vijf kwartfinales voor Nederlanders in badmintontoernooi SaarLorLux Open 2020 - Christ de Rooij
- Jille en Van der Lecq verrassen in Saarbrucken - Christ de Rooij
- Geen Olympische Spelen voor Limburgs topbadmintonner Cheryl Seinen? - Christ de Rooij
- Joran Kweekel naar derde ronde SaarLorLux Open 2019 - Badminton Nederland